Osiedle Zalesie
Osiedle Makowe
Światłowód w twoim domu 
Prędkość do 8Gb/s!
Super INTERNET + TV Smart 4K

Przyszłość internetu na wyciągnięcie ręki!

Szanowni Mieszkańcy Osiedla Zalesie oraz Makowe

Czy marzyliście kiedyś o błyskawicznym internecie, który umożliwi Wam korzystanie z najnowocześniejszych technologii bez żadnych ograniczeń? Mamy dla Was rozwiązanie, które zmieni Wasze postrzeganie codziennego użytkowania internetu.

Proponujemy państwu budowę sieci światłowodowej na terenie Waszego osiedla, gwarantującą prędkość do 8Gb/s! w oparciu o technologię 10Gb/s XGSPON.

 8Gb/s! w technologii XGSPON 

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Błyskawiczny Internet: Oglądanie filmów w jakości 4K, granie w gry online bez opóźnień, szybki dostęp do chmury i pracy zdalnej bez zakłóceń.

  • Stabilność i niezawodność: Sieć światłowodowa to gwarancja stabilnego połączenia, niezależnie od warunków pogodowych czy ilości użytkowników online.

  • Wartość dla Twojego domu: Dostęp do szybkiego internetu to nie tylko komfort użytkowania, ale również zwiększenie wartości Waszych nieruchomości.

Warunki współpracy

Aby móc zrealizować ten projekt, potrzebujemy Waszego wsparcia. Kluczowym warunkiem jest zgłoszenie chęci uczestnictwa przez minimum 50 gospodarstw domowych na Waszym osiedlu.

  • Koszt przyłącza: 2500 zł netto.

  • Start projektu: Rozpoczęcie budowy sieci i świadczenie usług nastąpi po zebraniu wymaganej liczby deklaracji oraz wpłacie przez każdego uczestnika 50% wartości kosztu przyłącza.

Jak dołączyć do projektu?

  • Wyrażenie zainteresowania: Prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@itwirelessnet.pl /telefoniczny pod numerem 513 068 028  , aby wyrazić zainteresowanie i uzyskać więcej informacji. Planujemy spotkanie z państwem w dogodnym terminie oraz miejscu wyznaczonym przez państwa przedstawiciela.

  • Podpisanie umowy przedwstępnej: Po zebraniu grupy 50 gospodarstw, zaprosimy Was do podpisania umów przedwstępnych i dokonania wpłaty zadatku. Umowy podpiszemy u każdego z zainteresowanych w domu gdzie ustalimy również warunki techniczne oraz miejsce dobudowy przyłącza do posesji, czynności konieczne do rozpoczęcia procesu projektowego.

  • Rozpoczęcie budowy: Gdy wszystkie formalności zostaną zakończone, rozpoczniemy proces budowy sieci, otwierając drogę do świata ultra-szybkiego internetu!

  • Czas realizacji: Na wykonanie zadania potrzebujemy około czterech miesięcy.

Nie przegapcie szansy na bycie częścią internetowej rewolucji na Waszym osiedlu. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której granice prędkości internetu przestaną istnieć!

Z wyrazami szacunku, Zespół IT wireless NET Sp. z o.o. 

Proponowane prędkości INTERNETU dla planowanej inwestycji na państwa osiedlu !!!

INTERNET FTTH
XGSPON

500Mb/s

65 zł/mies.

INTERNET FTTH
XGSPON

1 Gb/s

85 zł/mies.

INTERNET FTTH
XGSPON

2 Gb/s

135 zł/mies.

INTERNET FTTH
XGSPON

4 Gb/s

185 zł/mies.

INTERNET FTTH
XGSPON

8 Gb/s

245 zł/mies.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą Telewizji, która jest dostępna w pakietach z INTERNETEM.

Poznaj TV Smart

TV Smart to dekoder 4K z Android TV, który łączy tradycyjną telewizję z dostępem do najlepszych serwisów streamingowych oraz ogromnej biblioteki VOD.

Proponujemy państwu budowę sieci światłowodowej na terenie Waszego osiedla, gwarantującą prędkość do 8Gb/s! w technologii XGSPON (ang. 10 Gigabit Symmetrical Passive Optical Network).

To właśnie dzięki jej zastosowaniu jesteśmy w stanie zbliżyć się do prędkości 10 Gb/s. To kilka razy więcej niż w przypadku dotychczas oferowanych usług w technologii GPON

Prowadzisz biznes ? Masz problem z dostępem do INTERNETU
Może potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.

Adres:

74-100 Gryfino
ul. Sprzymierzonych 1

Telefon:

513 068 028

Godziny pracy:

Pon–So: 10:00–20:00
Niedziele i święta
SMS

E-mail:

biuro@itwirelessnet.pl