Internet Radiowy 5Ghz N/AC
SUPER szybki Internet w toim DOMU !!!
Światłowód w Gminie Gryfino i Okolicy

Super szybki INTERNET światłowodowy a może nieco wolniejszy RADIOWY, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Internet to dzisiaj podstawowe narzędzie komunikacji biznesowej. Profesjonalny Internet od IT wireless NET to szybki tani pewny dostęp do polskich i światowych zasobów dla firm oraz osób prywatnych które uważają iż jest on niezbędny w realizacji procesów biznesowych i celów prywatnych.

Usługi jakimi dysponujemy są czytelne i przejrzyste, każdy z naszych klientów może liczyć na pewną usługę i w razie problemów na pomoc z naszej strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami które dla państwa świadczymy nie przerwanie od 2007 roku.

Od tamtego czasu zakres naszej działalności poszerzył się znacząco, od dwóch lat oprócz RADIOWEJ sieci szerokopasmowej rozpoczęliśmy budowę sieci światłowodowej która na dzień dzisiejszy łączy swym  zasięgiem Gryfino z Gardnem. I daje nam duże możliwości świadczenia usług na najwyższym poziomie czego dowodem jest budowa naszych światłowodów do parku przemysłowego w Gardnie i podłączenie do naszej sieci firmy ZALANDO dla której od 2017  roku świadczymy usługi po światłowodzie. Dodatkowo 2017 roku podłączyliśmy do naszej sieci światłowodowej Szkołę Podstawową w Gardnie oraz Szkołę Podstawową nr3  w Gryfinie.

Obecnie kończymy budowę sieci na osiedlu Domków Jednorodzinnych w Gryfinie przy ul. Mazowieckiej  i w jej okolicy w miejscowości Gardno przyłączy światłowodowych w blokach mieszkalnych oraz sporej części ulicy Jana Pawła II w Gryfinie.

Dodatkowo poszerzyliśmy działalność o usługi minikoparką i od 2018 roku świadczymy usługi w tym zakresie budując sieci telekomunikacyjne na własne potrzeby jak i dla firm zewnętrznych.

Zapraszamy  do współpracy i realizacji ciekawych pomysłów projektów, których wykonaniem z wielką przyjemnością się zajmiemy. Tu nasza współpraca jest określana indywidualnie, a umowy są niestandardowe. Przykładamy wielką wagę do jakości usługi i zawsze jesteśmy gotowi do indywidualnej oferty na państwa prośbę.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży Internetu Radiowego, świadczymy również pomoc w projektowaniu i wykonawstwie sieci informatycznych,teleinformatycznych,kablowych, bezprzewodowych, TV, wizyjnych, monitoringu, instalacji anten satelitarnych DVBT oraz deinstalacji, serwisem sieci, komputerów itd….

Światłowód w twoim domu, firmie? A może stabilny INTERNET RADIOWY

Nie czekaj zapoznaj się z naszą ofertą.

INTERNET FTTH

FTTH czyli światłowód do domu, jest to najnowocześniejsza technologia, która polega na doprowadzeniu do pojedynczego lokalu/nieruchomości łącza światłowodowego zakończanego gniazdem abonenckim.

ŚWIATŁOWÓD W TWOIM DOMU firmie

Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy. SUPER szybki, stabilny INTERNET światłowodowy FTTH w twoim domu.

Dowiedź się więcej

INTERNET RADIOWY

Szybki i pewny dostęp do INTERNETU z prędkością do 400MB
W lokalizacjach nie posiadających możliwości podłączenia naszego światłowodu.

SZYBKA INSTALACJA PEWNE DZIAŁANIE

Prędkości do 400MB bez limitów pobierania danych.

Dowiedź się więcej

Prowadzisz biznes ? Masz problem z dostępem do INTERNETU, a może potrzebujesz niestandardowych warunków.

Jesteś zainteresowany którąkolwiek z przedstawionych ofert, a może nie spełniliśmy twoich oczekiwań ?

Adres:

ul. Sprzymierzonych 1 Gryfino 74-100

Telefon:

+48 513 068 028

Godziny pracy:

Pon–So: 10:00–18:00
Niedziele i święta SMS

E-mail:

biuro@itwirelessnet.pl