Internet Radiowy 5Ghz N/AC
SUPER szybki Internet w toim DOMU !!!
Światłowód w Gminie Gryfino i Okolicy
07 października 2018
Osiedle Domów Jednorodzinnych Gryfino ul. Mazowiecka i okolice osiedla.
Miło nam poinformować że po długim czasie i wielu trudach została ukończona budowa sieci Teletechnicznej na Osiedlu Domów Jednorodzinnych w Gryfinie przy ul. Mazowieckiej.
Dzięki własnej sieci Teletechnicznej której budowę rozpoczęliśmy w roku 2017 jesteśmy w stanie świadczyć mieszkańcom osiedla super szybki, stabilny dostęp do INTERNETU i TELEWIZJI w najwyżej jakości.
Usługi już dziś są dostarczane do kilku domów na osiedlu zapraszamy zainteresowanych do kontaktu tel. 513-068-028.
Mieszkańcy okolicznych domów do których ze światłowodem dotrzemy w przyszłym roku mają możliwość skorzystania z naszych usług dostępu do INTERNETU RADIOWEGO z prędkością do 60 Mb/s !
bez limitów pobierania danych, dodatkowo z telewizją on-line IPTV .
Zapraszamy
07 października 2018
sierpień 2018
Kolejna INWESTYCJA Jana Pawła II Gryfino
Miło nam poinformować przyszłych lokatorów nowo powstających budynków przy ul. Jana Pawła II w Gryfinie, że dzięki podjętej współpracy z INWESTOREM rozpoczęliśmy prace projektowe i wykonawcze celem dobudowy do nowo powstającej INWESTYCJI przyłączy światłowodowych dzięki którym będą mogli państwo korzystać z super szybkiego INTERNETU i TELEWIZJI IPTV.
sierpień 2018
wrzesień 2018
Nie ma tak łatwo
Niestety jak to w życiu bywa, i u nas pojawiają się problemy, a dokładnie niedrożność w instalacji wtórnej firmy ORANGE od której dzierżawimy powierzchnię dla naszych światłowodów. Utrudnienie w postaci czterech niedrożności na odcinku kilkuset metrów wstrzymało nam prace o dobrych kilka miesięcy i opóźniło uruchomienia na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Mazowieckiej w Gryfinie.
Ale w końcu się udało i zaciągamy kable 🙂
wrzesień 2018
maj 2018
Gryfino Jana Pawła II
Dzięki porozumieniu naszej firmy z Inwestorem kolejne domy już niebawem będą miały dostęp do SUPER szybkiego Internetu światłowodowego i Telewizji IPTV na ul. Jana Pawła II w Gryfinie.
maj 2018
marzec 2018
Budowa sieci ul. Mazowiecka
Rozpoczynamy drugi etap budowy sieci FTTH na ul. Mazowieckiej w Gryfinie. Prace drogowców postępują idziemy w ślad za nimi 🙂
marzec 2018
listopad 2017
Przebudowa skrzyżowania
Przebudowa skrzyżowania i całej naszej niedawno położonej infrastruktury kablowej, masa roboty przeróbek poprawek i stresu.
listopad 2017
październik 2017
Zakończenie budowy światłowodu do parku przemysłowego w Gardnie uruchomienie usług dla Zalando
Zakończona została budowa sieci Teletechnicznej do parku przemysłowego w Gardnie. Została zbudowana magistrala światłowodowa od miejscowości Gardno do parku przemysłowego dzięki której uruchomiliśmy usługi dla firmy ZALANDO i w kolejnych latach będziemy rozbudowywać szkielet sieci w kierunku miejscowości Kartno, Żelisławiec, Drzenin, Sobieradz i Kołowo.
październik 2017
wrzesień 2017
Zakończenie prac i podłączenie Szkoły w Gardnie do Światłowodu
Został zakończony kolejny etap budowy sieci światłowodowej w miejscowości Gardno. Jako pierwsza w miejscowości została podpięta do sieci światłowodowej Szkoła Podstawowa, został też zakończony etap budowy szkieletu w miejscowości co w niedługim czasie pozwoli nam na rozpoczęcie rozbudowy i podłączanie zainteresowanych do sieci FTTH. Dzięki nowo budowanej sieci nasi obecni jak i nowi klienci będą mogli korzystać z szybkiego Internetu i Telewizji IPTV. Na dzień dzisiejszy zostały również podłączone do naszej sieci światłowodowej anteny nadawcze co poprawi znacząco jakość świadczonych usług Internetu Radiowego w Gardnie.
wrzesień 2017
sierpień 2017
Zakończenie projektu budowy łącza światłowodowego do Szkoły Podstawowej nr3 w Gryfinie przy ul. Iwaszkiewicza
Z przyjemnością informujemy że zakończyliśmy budowę węzła światłowodowego i uruchomiliśmy dla szkoły łącze WDM. Szkoła dzięki naszej sieci ma teraz dostęp bezpośredni do naszego przełącznika i może patrzeć w przyszłość spokojnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu może liczyć zawsze na najlepszą usługę i dostęp do naszego węzła wymiany ruchu.
sierpień 2017
lipiec 2017
Rozpoczęcie budowy sieci Gardno - Zalando
No i się zaczęło, to jedno z trudniejszych zadań na ten rok rozpoczynamy budowę sieci Teletechnicznej do parku przemysłowego oraz budowę sieci w miejscowości Gardno.
lipiec 2017
czerwiec 2017
Budowa sieci światłowodowej na terenie Gryfina
Rozpoczynamy budowę sieci światłowodowej na terenie Gryfina, ponad 6 kilometrów magistrali łączącej nasz punk wymiany z wieloma punktami w naszej miejscowości.
Budowa podzielona na etapy:

Etap 1 - budowa odcinka od naszej serwerowni do ul. Parkowej ORANGE i do budynku Urzędu Miasta Gryfino
Etap 2 - budowa odcinka od naszej serwerowni do ul. Iwaszkiewicza SP3 w Gryfinie po drodze osiedle Górny Taras i połączenie naszej sieci z ul. Jana Pawła II
Etap 3 - budowa odcinka od naszej serwerowni do ulic Orląt Lwowskich , Przytulna , Krótka , Hugo Kołłątaja , Podlaska , Mazowiecka , Opolska , Ślaska , Mazurska , Staszica , Limanowskiego , Pomorska , Flisacza
czerwiec 2017

Prowadzisz biznes ?
Masz problem z dostępem do INTERNETU
Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań ?

Adres:

ul. Sprzymierzonych 1 Gryfino 74-100

Telefon:

+48 513 068 028

Godziny pracy:

Pon–So: 10:00–18:00
Niedziele i święta SMS

E-mail:

biuro@itwirelessnet.pl